بازدید مدیر کل تعاون،کار و رفاه اجتماعی استان کنگان ، فرماندار شهرستان کنگان و هیئت همراه از کارخانه سیمان کنگان

بازدید مدیر کل تعاون، کار و رفاه اجتماعی  استان کنگان و هیات همراه و همچنین فرماندار کنگان و نیز اعضا ء شورای اداری امروز دوشنبه 18بهمن به همراه مدیر عامل شرکت بین المللی سیمان  کنگان(کارخانه سیمان کنگان )در این کارخانه برگزار شد وطی آن از بخش های مختلف کارخانه بازدید کردند واز نزدیک با قسمت های سنگ شکن ،آسیاب مواد،نوارنقاله وخط انتقال کلینکر آشنا شدند.
مهندس هوشنگ بالا زاده مدیر عامل کارخانه سیمان کنگان در  این نشست با مسئولین گفت: این شرکت روزانه 6000تن کلینکرتولید می کندو پیش بینی داریم تولید ما در سه ماهه اول سال 96 به 400 هزار تن برسد.
وی اضافه  کرد :این شرکت با دارا بودن اسکله اختصاصی توانسته سهم بسزایی را در تولید و صادرات این استان و جنوب کشور برعهده بگیرد و از منظر صادراتی حدود 15 درصد کل صادرات  کلینکر و سیمان کشور بوسیله این شرکت تولید می شود.
مهندس بالا زاده خاطر نشان کرد: ما مسئولین  باید همواره صنعتگران را تشویق کنیم تا با انگیزه بالاتر و بیشتری به کار و تلاش بپردازند و نباید هیچ گاه از سود صنعت گر بترسیم چرا که این افراد به جامعه رونق و بالندگی می دهند.
در پایان این جلسه همچنین مهندس پناه مدیر کل تعاون کار و رفاه اجتماعی استان کنگان نیزگفت : تکنولوژی به جامعه پیشرفت و کار آفرینی هدیه می دهد و خوشبختانه این شرکت در این زمینه پیشرو بوده وسهم بسزایی از تولید کشور را بر عهده گرفته است ودر این زمینه موفق بوده است.
   1395/11/19 09:55

خانه چاپ ارسال به دوستان نسخه متنی کوچک کردن متن بزرگ کردن متن دانلود خروجی پی دی اف خروجی میکروسافت ورد
5.5/10 (تعداد آرا 20 نفر )